תשלום

משלמים באמצעות כרטיס אשראי או דרך PayPal. תהליך התשלום מאובטח לחלוטין ברמות האבטחה הגבוהות ביותר. ברכישה טלפונית ניתן לשלם בהעברה בנקאית.

בכל מקרה לא תסופק סחורה עד אישור תשלום אשראי ע"י חברת אשראי או אישור בנק על העברה בנקאית.

זוהי אחת השאלות הלגטמיות.

פרטיות וסודיות מוחלטת. על החבילה שתקבלו לידיכם, לא יהיה שום פרט מזהה, או על השולח, חוץ מהמילה תאמאס.

השליח לא מקבל מידע מהי תכולת החבילה אך מודרך למסירתה באופן אישי לידי המזמין.

ניתן להזמין את החבילה לבית, למקום עבודה, וכו' (חשוב שתענו לטלפון מהשליח, ותמתינו בזמן שקבעתם).

אנו בטוחים כי תהיו מרוצים, אבל במידה וזה קורה, והאריזה לא נפתחה, מחזירים את החבילה, ואנחנו מחזירים את הסכום מקוזז ממנו דמי משלוח, והכל בכפוף לתקנון.

כן. ניתן בהעברה בנקאית, ברכישה טלפונית, בוואתס אף, ודרךדף הפייסבוק.​​ אך אף פעם לא יועבר מוצר ללקוח בלי הבטחת העברת תשלום, ע"י הבנק במקרה של העברה בנקאית או ע"י חברת סליקה ו\או חברת אשראי על העברה בכרטיס אשראי.

 אופן רכישת המוצרים היא אחת השאלות שמעניינות את הקונה

אנו דואגים לאפשר עבורכם אפשרות בחירה ונוחות לבקשתכם.  אנו מציעים שתי דרכים לקבלת המוצרים הנרכשים:

הראשונה: משלוח בדואר רשום בעלות של 20 ש"ח.

הזמן תלוי בדואר ישראל, החבילה אמורה להגיע 5  ימי עסקים ( לא כולל חגים, וימי זיכרון). החבילה תגיע לסניף הדואר הקרוב לביתך עם מסירת  הודעה לאיסוף). הנך מתבקש להגיע לסניף הדואר עם תעודת זהות. שרות זה ניתן לכל חלקי הארץ, כולל מושבים וקיבוצים וכולל אילת.

השנייה: משלוח עם שליח עד הבית – בעלות של 50 ש"ח, ובחינם בקניה מעל 110&.
אפשרות זו מהירה ונוחה – החבילה תגיע עד לבית תוך 5 ימי עסקים מיום ביצוע המשלוח  בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת המשלוחים . נציג של חברת השליחויות יתאם אתכם את יום ושעת ההגעה.
שירות זה ניתן לכל חלקי הארץ, כולל מושבים וקיבוצים.

כללי

זוהי אחת השאלות הנפוצות

העניין תלוי בהוראות היצרן של סוג הקונדום, ישנם חומרי סיכה שהם על בסיס מים או סלקון וניתן להשתמש בהם ע"פ הוראות היצרן.

יש קונדומים שעדיף להשתמש בהם עם חומר סיכה. בדרך כלל לא ניתן להשתמש עם קונדומים בחומר סיכוך המיוצר על בסיס שומני. 

המוצרים הנמכרים באתר הינם מהחברות הכי מובילות וותיקות בתחום המוצרים המיניים , לגבי כל מוצר מפורט בשקיפות את היעילות שלו, יתרונות וחסרונות אם יש, נא לקרוא פירוט לגבי כל מוצר לפני הרכישה.

יצוין לגבי כל מוצר באתר את ההכרה בו ע"פ הוראות התקן של CE, הגוף הממשלתי,  FDA מנהל המזון והתרופות האמריקאי או משרד בריאות בארץ.

עם זאת חשוב מאוד לדעת כי ההסבר באתר הנו כלי עזר ואינו תחליף לקריאת ההסבר על המוצר והוראות שימוש אשר החברה המייצרת כתבה.

בנוסף חשוב להתייעץ עם רופא מומחה לגבי השימוש בחומרים ובאיזירים במיוחד אם יש רגישות למוצר ו\או לאחד המרכיבים שלו או ישנה כל מגבלה או בעיה בריאותית. 

חומר סִיכה (לובריקנט)

אחת השאלות החשובות היא לגבי סוגי חורי סיכה.

חומר סיכה הוא חומר המפחית את החיכוך בין איברי גוף שונים  ובין איברי גוף לחפצים שונים למשל בין בין פין ונרתיק, פי הטבעת או חלקי גוף אחרים וכן בהחדרת מכשור רפואי אל תוך הגוף.

חומרי סיכה מחולקים לשלושה סוגים עיקריים על פי החומר עליו מבוססים:

חומרי סיכה על בסיס מים

מכיל שמנים הנמסים במים והוא חומר הסיכה הנפוץ ביותר בשוק.

חומרי סיכה על בסיס שמן

חומרי סיכה מלאכותיים אלו מבוססי פטרוליום (נפט), מתאים למקרים בהם אין צורך בשימוש בקונדום. בשל היותם מגבירים את הסבירות לקריעתם או להחלקתם של קונדומים העשויים מלטקס.

חומרי סיכה על בסיס סיליקון

אינם נספגים בעור ושימושיים לאורך זמן רב יותר לעומת חומרי סיכה המבוססים על מים או שמן. לא כל החומרים המבוססים על סיליקון ניתנים לשימוש עם קונדומים עשויים לטקס או אביזרי מין, חשוב לקרוא את הוראות היצרן של חומר הסיכה וגם של הקונדומים.

קודם כל תקרא את הוראות היצרן, ותוודא אם ידוע לך על רגישות ממנו או מאחד מרכיביו. תתנסה במוצר ע"י מריחת כמות קטנה, ואם זוהתה רגישות יתר למוצרים או ידוע על רגישות לאחד מרכיביו, עליך להפסיק מיד ולהתייעץ עם רופא מומחה בתחום.

החבילה מגיעה באמצעות דואר רשום, או עם שליח פרטי עד הבית תוך 5 ימי עבודה מיום ההתשלום למרבית חלקי הארץ (ביישובים מרוחקים כגון אילת, רמת הגולן ישובי הבקעה, יש סיכוי לעיקובים המשלוח יכול לקחת עד עשרה ימים). בהתאם למדיניות המשלוחים של חברת המשלוחים.

ביטול עסקה בשל איחור באספקה, מזכה את הלקוח רק בסכום המוצר, והמוצר יוחזר לחנות האתר ללא קיזוז עשרה אחוז מהלקוח וללא חיוב בדמי משלוח.

המסירה מתבצעת בתיאום טלפוני מראש או ע"י איסופה מנקודת איסוף, הכל לפי בחירתך לאחת האפשרויות בזמן הרכישה.